تعرفه ها و قوانین

پیش از سفارش ترجمه به تعرفه ها و قوانین زیر توجه فرمایید:

  • گروه کیان ترجمه تمرکز خود را صرفا روی ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در تمامی حوزه ها و رشته های تخصصی دانشگاهی و غیردانشگاهی متمرکز نموده و به همین دلیل کیفیت ترجمه های انجام شده توسط کیان ترجمه بسیار مناسب بوده (ترجمه طلایی) و قیمت ترجمه نیز نسبت به سایر سایت ها و مراکز ترجمه، بسیار مناسب تر می باشد.


  • پس از ترجمه متون توسط مترجمین محترم، متن ترجمه به دقت بازخوانی و در صورت نیاز تغییراتی در ترجمه صورت خواهد گرفت. 


  • تمام ترجمه ها به صورت تایپ شده و قابل ویرایش در word به شما تحویل می گردد. 


  • هزینه هر کلمه در ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی ۱۵ تومان، در ترجمه فارسی به انگلیسی ۳۴ تومان و در ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته ۵۵ تومان محاسبه می گردد. 


  • در صورتی که متن شما به صورت اسکن شده یا تصویر باشد، هزینه ترجمه به صورت هر صفحه متن انگلیسی به فارسی تخصصی ترجمه شده ۴۵۰۰ تومان، فارسی به انگلیسی ۸۵۰۰ تومان و فارسی به انگلیسی پیشرفته ۱۳۰۰۰ تومان محاسبه می گردد. دقت شود که در محاسبه هزینه با تعداد صفحات ترجمه شده، قلم BNazanin با فونت ۱۴ و فاصله خطوط ۱/۵ مبنای محاسبه خواهد بود.


  • در صورت انتخاب گزینه ترجمه فوری، زمان نصف و هزینه ترجمه ۱/۶ برابر می شود (در ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی هر کلمه ۲۴ تومان، فارسی به انگلیسی ۵۴ تومان و فارسی به انگلیسی پیشرفته ۸۸ تومان و چنانچه فایل و متن شما اسکن شده یا به صورت تصویر باشد هر صفحه ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی ۷۲۰۰ تومان، فارسی به انگلیسی ۱۳۶۰۰ تومان و فارسی به انگلیسی پیشرفته ۱۹۵۰۰ تومان).


  • بلافاصله پس از ارسال متن توسط شما، اپراتورهای سایت نسبت به محاسبه تعداد کلمات و محاسبه هزینه ترجمه متن و صدور پیش فاکتور به ایمیل و موبایل شما اقدام خواهد نمود. در صورتی که متن شما اسکن شده یا به صورت تصویر باشد، پرداخت هزینه اولیه و صدور پیش فاکتور با توجه به نظر مدیریت سایت صورت خواهد گرفت و پرداخت هزینه باقیمانده پس از اتمام ترجمه و مشخص شدن تعداد صفحات متن ترجمه انجام خواهد شد.


  • پس از ارسال متن و محاسبه هزینه ترجمه توسط اپراتورهای سایت، شما می بایست هزینه ترجمه که به ایمیل و موبایل شما ارسال خواهد شد را به عنوان شرط ارسال متن به مترجم تخصصی مربوطه پرداخت نمایید. 


 

در صورت تمایل برای سفارش ترجمه علاوه بر پر کردن فرم سفارش ترجمه موجود در صفحه اصلی سایت می توانید به صورت مستقیم فایل خود را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود به ایمیل info@kiantarjome.com ارسال نمایید.

 

ایمیل سفارش ترجمه و ارتباط با مدیریت:

info@kiantarjome.com

شماره تماس و تلگرام:

۰۹۱۷۴۲۴۱۲۰۰

تعرفه ها و قوانین  تعرفه ها و قوانین  تعرفه ها و قوانین  تعرفه ها و قوانین  تعرفه ها و قوانین  تعرفه ها و قوانین  تعرفه ها و قوانین